Vzpomínky neumírají...Blog přesunut --> http://lenca-fourteen.blog.cz/

Koula a zaříkávadla

Publikováno 22.06.2016 v 18:12 v kategorii ♥ Výpisky ♥, přečteno: 78x

Tance nág - 9. kapitola

Vůbec žádná zaříkadla ani zaklínací formule na nic nefungují. Všechny schopnosti má člověk v sobě, ve své hlavě, ve své auře a ve své duši.


Kdysi dávno se několik mocných mágů vydalo na cestu zla. Rozhodli se, že už dál nebudou liučit lidi využívat vrozených schopností, že lidem zatají, jak mohou využít to, s čím se rodili. Proto při každém léčebném úkonu a dalších činech recitovali uměle vytvořené formule. Lidé se během věků začali domnívat, že vše tkví ve slovech zaříkadel. Postupem času zapomněli, že kdysi dokázali to, co dokážou mágové. Začali si myslet, že bez formulí, zaříkadel a kouzel nedokážou hmotu a ducha uchopit pro konání dobra. Mágové navíc začali psát falešné knihy plné nesmyslných abrakadabra. Ty knihy jsou dodnes slavné. A ti falešní mágové i dnes oblbují lidi a učí je nesmysly a ještě za ty nesmysly berou od lidí nekřesťanské peníze.
♥ Lenča ♥

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Tess 23.06.2016 v 16:35 V něčem souhlasím, to, žev řekneš "abrakadabra" a stane se kouzlo, z tebe nedělá nic výjímečného a zvládne to i ten největší idiot :D


 • ♥ Lenča ♥ 23.06.2016 v 18:46 Tess: To je pravda :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Jak psát web Jak psát web Jak psát web Jak psát web