Vzpomínky neumírají...Blog přesunut --> http://lenca-fourteen.blog.cz/

Lily: Kouzelné víly - Kapitoly

Publikováno 25.03.2016 v 08:11 v kategorii ♥ O mně ♥, přečteno: 86x

Vše jsem nechala tak, jak jsem to napsala, nic není poupraveno, takže prosím ty pravopisné chyby ignorujte :D Názory do komentářů :)

Kapitola 1.-Oživení

Jenoho dne do vílí země přinesla kouzelná síla jednu dívku.Jmenovala se Lena.Síla ji donesla ke kořenům stromu a dívka se začala probouzet.,,Kde to jsem?"zeptala se prosebe.Najednou se ozval výkřik a než se Lena vzpamatovala z toho táhlého výkřiku,ležela na zemi a na hlavě a na hrudi měla krev.Najednou z lesa vyběhla další dívka.Když viděla krev na Leně,pískla a zavolala si pegase.Vytáhla Lenu na pegase a sama nasedla.,,Let' k nemocnici."dala pegasovy povel k letu a pegas vzlétl.Když pegas přistál,dívka seskočila a vběhla do nemocnice.,,Pane doktore,pane doktore!!"volala zděšeně.,,Co se stalo,Eli?"zeptala se sestřička,,Našla jsem u stromu ležet tuhle dívku."ukazovala Eli na Lenu.Sestřička vzala Lenu a položila ji v ordinaci na postel.Doktor jí rány umyl a zalepil náplastmi.Když se Lena probudila,vyděšeně se zeptala:,,Kde to jsem?",,Jsi ve vílí zemi."odpověděla sestřička.


Kapitola 2.-Loučení

,,Ve vílí zemi?"zeptala se nevěřícně Lena.,,Ano.Když si byla měsíční miminko,poslala tě kouzelná síla na Zem.Teď si se vrátila zpět mezi nás na Fairy Land,kde budeš žít."odpověděl doktor.,,A to už nikdy neuvidím své rodiče?",,Můžeš se vrátit na Zem se rozloučit.Tady Eli tě povede."řekla sestřička.,,Tak jo."odověděla Lena.,,Ale nesmíš nikomu říct,kam jdeš a proč tam jdeš."řekla jí pak na chodbě Eli.Navzájem se seznámily a vyšly z nemocnice.Už tam na ně čekal pegas,který byl Eli.,,Nasedni si na něj."řekla Eli.Lena poslechla a vyhoupla se na pegasův hřbet.Eliz za ní vyskočila a dala pegasovy povel k letu.Najednou vlétly do duhové díry,která je zavedla na Zem kousek od domu Leny.Holky seskočily a Eli řekla:,,Dál jdi sama."Lena tedy šla.Když došla domů,přiběhla k ní její máma.,,Kde jsi byla takovou dobu?"zeptal se s humorem tatínek.,,Stratila jsem se v lese."zalhala Lena.,,Mami,tati,musím odejít na jedno místo.Bude tam bezpečno."řekla Lena.,,Tak dobře broučku.Je to tvé rozhodnutí a já ti v tom nebráním."řekla se slzami v očích maminka.Lena se naposledy s rodiči objala a vydala se zpět.V očích při odchodu měla slzy.Ale byla statečná a vrátila se k Eli.Nasedly na pegase a vrátily se do vílí země.


Kapitola 3.-Seznámení

Jak se vraceli,zaletěl s nimi pegas k jendomu domu ve vílí zemi.Děvčata sesedla a pegas odletěl k Eli domů.,,Toto je od teď tvůj domov.Zde budeš bydlet,připravovat se do školy atakdál."řekla Eli a Lena otevřela dveře.Vešli dovitř a Eli jí to tam ukázala.Když si pak sedli v pokoji na postel,tak se Lena zeptala:,,Já sem pořád ještě člověk.Neměla bych se proměnit ve vílu?",,Ano měla."odpověděla Eli,,Ale až po přijímacím rituálu."Lena jen vykulila oči a Eli se jí zeptala:,,Neůjdeme se podívat na nejkrásnější místo zde v Fairy Landu?",,Jo."odpověděla Lena.Děvčata vyšla z domu a pak se vydaly rovně.Nešly dlouho.Po chvíli se před nimi objevil prastrý strom.Eli si složila svá křídla,vylezla na první větěv a řekla Leně:,,Polez za mnou."Lena poslechla a vyhoupla se na první větěv za Eli.Když vyšplhaly až do koruny stromu,Eli Leně řekla:,,Sedni si tady ke kmenu.Zavři oči a snaž se zapomenout na všechno."Lena to udělala.Pak Eli pokračovala:,,Až zapomeneš na všechno,zkus si představit,jak všude kolem proudí radost."Lena poslechla a v mysli se jí objevila starší paní s úsměvem na rtech.,,Vítám tě.Jmenuji se Aranela a jsem královna víl.Vtělila jsem se do tohohle stromu už hodně dávno,abych mohla radit a pomáhat vílám."představila se ta paní.Po chvíli,aniž by Lena něco řekla,jí Aranela začala mizet z mysli.,,Pojď."řekla jí Eli a už lezli dolů.Poté se vrátily k Leně domů,kde pak usnuly.


Kapitola 4.-Přijímací obřad

Když se dívky probudily,svítilo již slunce skrze záclony.Posadily se a popřály si dobré ráno.,,Jsi připravena na přijímací

obřad?"zeptala se Eli.,,Na co?"zeptala se Lena,jakoby byla hluchá.,,No na přijímací obřad.Ten se dává těm dívkám,co jsou nové v Fairy Landu."odpověděla Eli,,Aha"řekla Lena,,a ty jsi taky měla přijímací obřad?",,Ne.Mě tajemná síla na Zem neposlala"odpověděla Eli.Poté se šli obě převléknout a vydali se k Aranel,kde se konal přijímací obřad.Když přišli,bylo tam již několik víl.Ustoupili jí a Lena vyšla po schodkách na menší podium,které tam večer připravovali.Zastavila se a otočila se k vílám.Najednou všichni zmlkli.,,Vítám vás všechny na přijímacím obřadě."řekla Aranel všem přítomným.,,Dnešním dnem,vstupuje tato dívka jménem Lena mezi nás víly.Leno,budu ti pokládat otázky a ty budeš odpovídat.Na konci tě čeká zkouška."Zkouška?podivila se v duchu Lena.,,Leno,Zříkáváš se svého dosavadního života a přijímáš život mezi námi-vílami?",,Ano"odpověděla Lena.,,Budeš s úctou a láskou pečovat o vílí zemi Fairy Land?",,Ano",,Zříkáš se svého jména Lena a přijímáš své nové vílí jméno Lily?"Lena znejistila a po rozkoukání říká své další,,Ano",,Jsi tedy rozhodnuta,že do lidského světa vstoupíš jen při úplňku tancem víl,který se budeš učit?"Lena-tedy Lily řekla,,Ano",,Otázky jsi zodpověděla a nyní zkouška"Lily nasucho polkla.Najednou se okolo Lily objevil květinový kruh.Ten začal hořet.Lily zůstala stát jako přikovaná.Nemohla volat o pomoc,protože najednou nemohla mluvit.Začala se bát,že tam uhoří.Lehla si,aby alespoň nedýchala ten kouř.Zavřela oči a začal se jí zdát sen.V tom snu byla ve stejném ohnivém kruhu.Objevily se u ní kalichy s vodou a začala nalévat vodu na oheň.Brzy zjistila,že to nebyl sen,když jí někdo zaťukal na rameno a ona to ucítila.Otočila se.Byla to Eli.,,Splnila jsi zkoušku."Lily se zaradovala.Každá pak šla k sobě domů.


Kapitola 5.-Proměna

Když se Lily vzbudila,zjistila,že má na zádech boule a má špičaté uši.Polekala se a zalezla zpět pod peřinu.Na mobilu vytočila Eli

číslo a rychle jí volala.Když Eli zvonil mobil,právě něco připravovala.,,Halo?"zeptala se.,,Tady Lily.Prosím,potřebuju aby jsi rychle přišla ke mě domů.Něco se se mnou děje"odpověděla Lily.,,Dobře.Zatím lež v posteli a čekej na mne."řekla jí Eli.Lily poslechla a poslušně čekala.Eli mezitím volala sestřičce a zeptala se jí,jestli s ní nezajde za Lily.Sestřička jí řekla,že ano.Asi o 10 minut později zaklepaly u Lily na dveře.,,Dále,je odemčeno."řekla Lily.,,Ahoj"pozdravila ji Eli.,,Tak mi pověz,co se s tebou děje."říkala sestřička,když otevírala lékařský kufřík.,,No,od včerejší zkoušky mne bolí záda a uši.Teď mám uši špičaté a na zádech velké boule a jakoby mi tělem probíhalo tisíce mravenečků."řekla Lily.,,Začíná ti proměna ve vílu"řekla sestřička a Lily na ní zůstala koukat a sestřička pokračovala:,,Aby si se rychleji proměnila,vypij tento vývar z těchto bylin.Eli"otočila se na Eli sestřička,,Uvař jí ten vývar a prosím tě,aby jsi u ní zůstala do zakuklení a pak do dalšího dne,než se vzbudí.Pak mne zavolej."dořekla,zavřela kufřík a odešla.Eli šla do kuchyně Lily udělat vývar.Po 5-ti minutách se vrátila.,,Co v tom je?"zeptala se nejistě Lily.,,2 lžičky bazalky,2 listy meduňky a 1 bobkový list."odpověděla Eli.Vývar Lily zavoněl a vypila jej.Pak jí Eli poradila,jak si lehnout a Lily pak ležela na boku nepřikrytá.Eli zahrnula závěsy a odešla vedle do místnosi.Lily zůstala sama a usínala.Začal se jí okolo těla tvořit blanitý obal,ve kterém došlo k proměně a tuhlo jí celé tělo.Druhý den ráno se probudila a i když měla svá křídla za sebou,tak je viděla.Páni,ty jsou.Řekla si a chtěla si na ně sáhnout,ale ruce měla ztuhlé.Až po chvilce se jí podařilo pohnout prsty a poté celou paží.Pohyb,který udělala rukou způsobil,že se obal roztrhl a Lily se otevřel výhled.Byl to jiný výhled,než kterým viděla jako člověk.Vílím zrakem viděla aury všeho.Nadechla se a obal se definitivně roztrhl.,,Dobré ráno."pozdravila jí Eli.Lily byla šťastná,že ji vidí.Chtěla se posadit,ale chvilku jí to trvalo.Motala se jí hlava.Eli jí pomohla pomalu vstát a dovedla ji na terasu domu.Tam si Lily lehla na lehátko na břicho a slunce jí zahřívalo křídla.Eli mezitím zavolala doktora.Když doktor přišel,měla již Lily křídla vysušená.Usmála se a pokusila se zvednout.A už padala.Naštěstí ji sestřička zachytila a poručila jí,ať si sedne a doktor ji vyšetřil.Lily se pak pokusila opět vstát a teď jen zavávrovala,ale udržela se na nohou.Když doktor a sestřička odešli,Lily začala křídla procvičovat pohyby,které jí ukazovala Eli.Lily brzy přišla na to,že se Eli proměnila taky nedávno,i když tvrdila,že v lidském světě nebyla.Když se šli projít,zeptala se Lily Eli:,,Ty jsi v lidském světě nebydlela?"Eli jí odpověděla:,,Popravdě,kouzelná síla mne tam taky odnesla.Jen sem ti nechtěla říct,co tě čeká na přijímacím obřadě.",,Aha"odpověděla Lily.


Kapitola 6. Škola (zde začíná ich forma, která mi přišla lepší, a dodnes jsem u ní zůstala :D A pozor! Je tu snaha o odstavce :D)


Vydaly jsme se směrem ke škole. Šly jsme do kabinetu učitelky, která zde učí. Zaklepaly jsme a vstoupily.


,,Vítám vás, děvčata. Vy určitě budete Lily a Eli. Já jsem Amálie a budu vaší učitelkou."řekla nám. Na židlích seděly i jiné víly. Naše nové spolužačky.

,,Tak děvčata, teď vám ukáži školu, třídu, pokoje a šatnu."řekla nám. Vydaly jsme se k šatnám. U kázala nám naše skříňky a rozdělila nás na pokoje. Pak nás provedla školou. Všude byly květiny a obrazy krajin. Došly jsme ke třídě. Učitelka otevřela a my se posadily do lavic.

,,Zde budeme mít některé hodiny. Na létání budeme chodit ven a kouzla se budou dělat venku u ve třídě."řekla a dala nám prostor k seznámeí. Ke mě se hned přiřítila dlouhovlasá blondýna.

,,Ahoj já jsem Evela a ty?"třásla mi divoce rukou.

,,Lily."řekla jsem.

,,Těší mě. Moje máma je celosvětová módní návrhářka. Navrhuje a předvádí modely a je to modelka. Znají ji po celé planetě Zemi."Tak tohle moje další kamarádka určitě nebude. S takovou, co mluví jen o sobě a o mámě mi ještě může říkat, ajk se mám oblíkat. Pak jsem se seznámila i s ostatními holkami. Ve třídě nás je osm. Jsme tam já, Eli, Anne, Vera, Angelina, Evela řečená třepačka ruk(dala jsem jí takovou přezdívku), Tera a Vali.


Po seznámení jsme se posadily na svá místa.

,,Dnes se úplněk. Noc, kdy víly tančí vílí tanec v kruhu a zjevuje se královna. Půjdeme se tam podívat aby jste věděly, jaký tanec se budeme v tanečních učit."řekla nám třídní.

,,Večer v 19:30 sraz u hlavního vchodu'' dodala ještě a my se rozešly do pokojů. Jsem na pokoji s Eli. V pokoji jsme si povídaly a tak čas rychle ubíhal.Dý end :D


Takový to, když do kapitoly o proměně napíšu nějaký čaj, který Lily proměnil, náhle se toho někdo chytí a je toho za chvíli plný internet, že se podle toho čaje dokážete změnit v nějakou bytost o.o Okay lidičky, vyzkoušíme :DD Spíš bych řekla, že po tý meduňce usnu... ale nevadí! ^-^ Aspoň budu víla! Jo! :D

♥ Lenča ♥

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Tess 25.03.2016 v 18:02 Hmm já spíš vím, že se po mateřídoušce budu šklebit xD Kouzlo! :O


 • ♥ Lenča ♥ 25.03.2016 v 18:32 Tess: :DD


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Jak psát web Jak psát web Jak psát web Jak psát web