Vzpomínky neumírají...Blog přesunut --> http://lenca-fourteen.blog.cz/

Narozeniny!

Publikováno 09.03.2016 v 15:26 v kategorii ♥ Sářin vílí život ♥, přečteno: 90x

Další kapča! :D A jelikož je taková kratší bude ještě jedna. Dole bude ikonka, na kterou když kliknete, dostanete se na další kapitolu. Prostě jako to bylo před tím, když jsem přidávala do z toho wattpadu.Na obrázku to, co měla Sarah na sobě při oslavě a jaký dostala mobil.

2. listopadu


28. října byl nejlepší den! Konečně mi je 12!

O obědové pauze jsme s holkama plánovaly, koho ze školy pozveme na oslavu. Samozřejmě to byli spolužáci a Béčko. Mimo to jsme pozvaly i pár lidí z redacke našeho školního časopisu, studenty a zástupce školního parlamentu, profesory co nás učí a já pozvala pár lidí z mého kroužku.


Dneska: Kolem 15 hodiny jsme se začaly se sestrama připravovat a o půl čtvrté jsme vyrazily k tělocvičce. Už tam hrála hudba. Většina tancovala, bavili se spolu nebo seděli na židlích a poslouchali písničku. Do 18 hodin byla diskotéka, pak mi někteří popřáli a ještě chvíli jsme tancovali. Kolem 19 hodiny pomalu začali všichni odcházet.

Největší radost jsem měla z nového mobilu, který jsem dostala od mamky, z přívěšku na klíče se srdíčkem od Jacka, krásného náhrdelníku od babičky a i z ostatních dárků jsem měla velkou radost.
Doma jsme po večeři měli dort, který byl vážně výborný. Čokoládový, mňam.

Dnešek by podařený den.

Klikni na ikonku a dostaneš se na další kapitolu

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Jak psát web Jak psát web Jak psát web Jak psát web