Vzpomínky neumírají...Blog přesunut --> http://lenca-fourteen.blog.cz/

Rozchod s Jackem

Publikováno 20.03.2016 v 18:59 v kategorii ♥ Sářin vílí život ♥, přečteno: 65x

Názory do komentářů :)

19. listopadu

Dnes ráno jsme se celá škola shromáždila v sále, protože nám ředitelka chtěla něco říct. Když jsme tam šli, tak jsem koukala, kde je Jack a když jsem houviděla a usmála se na něj, tak se otočil a začal si povídat se svým kámošem Tomášem. Nepřišlo mi to tak divné, protože ho asi včera naštvala jedna profesorka.

Po škole, když jsem se ho chtěla zeptat, co se děje, jen se na mě ušklíbl, nahodil si brašnu na záda a rázně odkráčel pryč. Zůstala jsem tam stát jako solný sloup a možná bych tam stála ještě teď, kdyby na mě Sandra nezavolala. Cestou na intr jsem se loudala a to jindy chodím svižně.
,,Stalo se něco?" zeptala se mě Sandra, když uviděla můj smutný obličej. Vzdychla jsem a řekla jsem jí, co udělal Jack. Sandra mi řekla: ,,Nic si z toho nedělej, jen ho asi včera pořádně naštvala ta profesorka na biologii."
Cítila jsem se o něco lépe.

Odpoledne jsem šla na trénink krasobrus
lení. Budu náš tým v lednu reprezentovat na MS v krasobruslení někde na Slovensku, stejně jako Sandra a Laura. Aspoň se kouknu do světa lidí, i když to je jinde. Ale zpět. Viděla jsem Jacka, jak šel na intr.
,,Ahojky," pozdravila jsem ho zvesela a s úsměvem na tváři jako vždy. Sandra s Laurou pochopily, že se asi zdržím, a tak šly pomalu napřed. Jack protočil zraky v sloup a řekl jen ,,Nazdar."
,,Stalo se něco?" zeptala jsem se.
,,To tedy stalo," řekl rázně, ,,
poslední dobou si mě vůbec nevšímáš, ale všímáš si Toma. Pořád se na něj usmíváš, směješ se jeho vtipům... a mě ignoruješ! Třeba na laborky v biologii sis se mnou nesedla, ale šla jsi za Tomem, i když jsme si sedali spolu i přes posměšky Kláry a Freda, že jsem dvě holubice. A dnes jsi mu řekla, že mu to sluší, a mě jsi to nikdy neřekla, jen na začátku vztahu!"
,,To jsem mu neřekla..
teda jo, ale nemyslela jsem to vážně, jako když jsem to řekla tobě! A tobě neříkám, že ti to sluší, protože ty jsi skvělej, nádhernej a já nevím co ještě!" vyhrkla jsem na něj a zrudla, ale to jsem teď neřešila.
,,To určitě," odvětil podrážděně, ,,že to tak nevypadá."

To mě dopálilo. Já ho mám hodně ráda, možná i
miluji, ví to a řekne tohle?!
,,Víš co, dělej si co chceš, ale já s tebou už nemluvím!"
,,A já se s tebou rozcházím. Bude to nejlepší pro nás oba a ty si klidně začni chodit s Tomem!" řekl naštvaně a odkráčel.
Najednou mě začalo píchat u srdce, nevydržela jsem to a vyhrkly mi slzy. Ry
chle jsem si je ale utřela a pospíchala za holkama.

Na hodině krasobruslení to bylo hrozný. Skoro pořád jsem padala při piruetách, kazila jsem sestavu, nedržela rytmus a ještě další věci. To proto, že se mi v hlavě pořád ozývala Jackova slova:
Já se s tebou rozcházím. Bude to nejlepší pro nás oba. Naše trenérka mi po hodině oznámila, že jsem takhle dřív nešikovná nebyla a že si ještě rozmyslí, zda mě na mistrovství pustí.

Doma jsem byla i trochu drzá a podrážděná. To proto, že mě bolel ten rozchod. Mamka taky neměla dvakrát dobrý den a zadrhla mi se s Jackem stýkat. Ale pak zjistila od Andrey, co se stalo. Jí první (Andree) jsem to řekla dřív než Janči. K ní mám malilinko větší důvěru, p
rotože je z nás tří sester nejstarší. Mamka řekla, že se to určitě vyřeší a já si řekla:To určitě. Už takhle mi někdo leze krkem a k tomu rozchod.

Netušila jsem až do teď, jaké to je, když se dva, co se mají hodně rádi a milují, rozejdou.Klikni na ikonku a dostaneš se na další kapitolu

sara-pribeh.jpg

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Nikča 24.03.2016 v 11:23 Pekné.


 • ♥ Lenča ♥ 24.03.2016 v 12:20 Díky :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Jak psát web Jak psát web Jak psát web Jak psát web